Safari Park Dvůr Králové – Afrika všemi smysly

Nemusíte nutně urazit tisíce kilometrů, abyste se podívali do Afriky. Stačí, když zavítáte do Safari Parku Dvůr Králové, kterému se často přezdívá "Afrika v srdci Evropy". Čeká tu na vás největší kolekce afrických zvířat v Evropě – antilopy, zebry, žirafy a nosorožci ve velkých stádech v pěší části zoo i v Africkém safari.

Pěší safari je otevřeno celoročně a navštívit můžete také pavilon šelem, tropických bažin, ptačí svět, voliéru plameňáků, pavilon slonů, hrošíků, drilů, surikat, okapi, vodní světy, svět hmyzu a pavilon goril.

Atmosféru Afriky navozují artefakty afrického umění. V hlavní sezoně se těšte na vystoupení tanečníků skupiny IYASA ze Zimbabwe a dalších umělců přímo z Afriky či na africkou kuchyni. Zoologická zahrada nabízí ubytování přímo v areálu v Safari hotelu nebo v Safari Kempu s komfortními službami a možností volného vstupu po celou dobu pobytu. Nabídku doplňuje pestrá paleta služeb od zážitkových programů až po různé druhy občerstvení v několika stáncích a v Restauraci U Lemura. Je zde i jediná galerie na světě s originály obrazů "Pravěk očima Zdeňka Buriana."

Safari Park Dvůr Králové se nachází v mapovém portálu zde.